TE UNAZA E RE, PRANE QENDRES "KRISTAL"
6 000€
< >
Dyqane  Me Qira - Adresa: TE UNAZA E RE, PRANE QENDRES KRISTAL Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet prona eshte zhvilluar vitet e fundit dhe ka nje kerkese te larte.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i ndare ne dy kate me shkalle te brendshme. 

Ambient me qira, me siperfaqe  kati I - 550 m2, kati II - 550 m2.  Siperfaqe totale 1100 m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, market, klinike, etj. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 100m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.