21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL
ÇMIMI: 
200 000€
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: 21 DHJETORI, PRANË HOTEL MONDIAL Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Me një vendodhje shumë të mirë tek 21 Dhjetori, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, vetëm 1.2 KM nga qendra, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, bare-restorante, dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Dyqan në shitje me sipërfaqe totale 80 m2, ndodhet në katin përdhe, me dy tualete brenda dhe me nje verande te shfrytezueshme. Dyqani ndodhet në një ndër zonat me kërkesë të lartë për zhvillimin e një aktiviteti biznesi.

Me dokumenta të rregullta pronësie

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
200 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.