50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM”
ÇMIMI: 
148 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges dhe shume afer me njeren nga rruget kryesore të kryeqytetit dhe me një shikueshmeri shumë të lartë, fare pranë me qendrën dhe disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare.

Zona në fjalë është e kërkuar për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër ndodhet shumë afer me Pazarin e Ri, Unazen e vogel etj.

Dyqan në shitje me sipërfaqe faktike 56 m2 + 13 m2 shtesë, (69 m2 siperfaqe totale) plus verande perpara, pozicionohet në katin përdhe, buzë rruges kryesore. Përbëhet nga 2 ambiente te cilat kane lidhje ndermjet tyre dhe tualeti. Dyqani ka akses hyrje në rrugën kryesore dhe nga mbrapa ne rrugen dytësore. Rifiniturat janë te mira dhe është i pajisur dhe me kondicioner. Ka fasade xhami gjë që i jep mundesi reklamimi në të gjithë gjerësinë e tij.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
148 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
56m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
69m 2
KATI: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.