AFËR ME STADIUMIN “SELMAN STËRMASI”
ÇMIMI: 
1 245 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: AFËR ME STADIUMIN “SELMAN STËRMASI” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: AFËR ME STADIUMIN “SELMAN STËRMASI” Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: AFËR ME STADIUMIN “SELMAN STËRMASI” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: AFËR ME STADIUMIN “SELMAN STËRMASI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “SULEJMAN DELVINA”

Dyqani në shitje ndodhet në një vendodhje elitare, afër institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes.

Dyqan në shitje tepër cilësor, me siperfaqe 225 m2 ndodhet në katin përdhe, me vizibilitet shumë të lartë, buzë rruges Sulejman Delvina, afër me stadiumin “Selman Stermasi” në një zone me kërkesë të lartë dhe ofertë të limituar.  Shitje si investim me qira te garantuar. Me çertifikatë pronësie

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 245 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
225m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.