BLLOKU “VASIL SHANTO”
ÇMIMI: 
210 000€
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “VIKTOR EFTIMIU”

Dyqan gjysem bodrum në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges kryesore, me një shikueshmëri shumë të lartë, fare prane me Tiranen e re dhe shume afer me Unaze e Vogel te Tiranes.

Zona në fjalë është nje zone e populluar, nga më te kerkuarat per dyqane pasi aty ka lëvizje këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër është zonë ku ka shume aktivitete biznesi.

Dyqan në shitje me sipërfaqe totale 180 m2, gjysem bodrum, me hyrje nga rruga kryesore. Përbëhet nga nje ambient open space dhe tualeti. Eshte i rikonsruktuar, rifiniturat janë te mira. Ambienti është i përshtatshëm për dyqan, magazinim, prodhim dhe aktivitete të tjera biznesi.

Aktualisht eshte i dhene me qira.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
210 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.