BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES
195 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES Dyqane  Në Shitje - Adresa: BULEVARDI BAJRAM CURRI, PERBALLE ISH EKSPOZITES
>
Përshkrimi i pronës: 

Dyqani në shitje, ka një vendodhje mjaft të mirë në zonën e Tiranës së re, vetem 700 m nga qendra. Fare pranë unazës së vogël, dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, pasi pozicionohet pranë një rrjeti të mirëfillitë shoqëror, tregtar e shkollor. Në rrugën ku ndodhet dyqani ka lëvizshmëri të madhe këmbësoresh, gjë që e bën të shumëllojshëm aktivitetin që mund të kryhet në këtë dyqan.

Shitet dyqan me sipërfaqe 35.2 m2 plus 22 m2 shtesë, e cila ka një formë të rregullt drejtkëndshe. Dyqani ndodhet në katin përdhe me tualetin brenda dhe ka hyrjen direkt nga rruga kryesore. Pas pallatit ku pozicionohet dyqani, banorët e 3 kateve të pallatit kanë bërë shtesë 22 m2 secili, e cila është në proces legalizimi dhe ka hyrjen e vecantë. Kjo të jep mundësinë ta shfrytëzoni shtesën për një aktivitet shtesë, ose ta bashkoni me pjesën tjetër të dyqanit.

Dyqani me sipërfaqen 35.2 m2 është me pronësi si "Njësi" jo si apartament.

Çmimi i diskutueshem

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
35m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
57m 2
BANJO TOTAL: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.