BUZE RRUGES “MYSLYM SHYRI
ÇMIMI: 
570 000€
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BUZE RRUGES “MYSLYM SHYRI Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: BUZE RRUGES “MYSLYM SHYRI Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Dyqan në shitje i cili ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges kryesore tregtare te Tiranes, me një shikueshmëri dhe me levizshmeri shumë të lartë.

Zona në fjalë është më e kërkuara për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër, është zonë ku jeton një popullsi me të ardhura të mëdha.

Dyqan në shitje me sipërfaqe totale 65.1m2 neto (69.7 m2 bruto), lartesia 5 m, faqja ballore qe shef ne rruge eshte 6 metra, pozicionohet në katin përdhe të një pallati të ri, me akses hyrje në rrugen kryesore. Përbëhet nga nje ambient dhe 1 tualet. Rifiniturat janë shumë të mira dhe të sapo përfunduara.

I përshtatshem për dyqan tregtar dhe aktivitete të tjera biznesi.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
570 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
65m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.