NE QENDREN TREGTARE “CONCORD”
ÇMIMI: 
130 000€
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: NE QENDREN TREGTARE “CONCORD” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Dyqan në shitje në një nga qendrat tregtare më të njohura të kryeqytetit. Qëndra ndodhet në një kompleks rezidencial, pranë unazës së Tiranës, në rrugën “5 Maji”. Ka afër institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare, një zone e preferuar për banim dhe biznes.

Kompleksi është i pozicionuar në një nga zonat më të populluara të Tiranës, me një sipërfaqe prej 26,000 m2, vetëm 2 km larg qendrës së Tiranës. Krahas pjesës rezidenciale komode për banim, qendra ka një strukturë të veçantë arkitekturore, në të cilën përfshihen ambiente të ndryshme tregtare, shërbimi, argëtimi, hapësira parkimi i jashtëm dhe i brendshëm, hapësira të gjelbëruara për shplodhje, vëndi ideal për familjen dhe miqtë.

Ka ambiente të sistemuara dhe të mirë organizuara, të cilat garantojnë suksesin e biznesit tuaj.

Dyqan ne shitje me sipërfaqe 35.5 m2 neto (47 m2 bruto) kati dyte. Ka rifinitura shumë të mira dhe i gatshem për ushtrim biznesi.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
130 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
36m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
47m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.