NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”
380 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges me elitare të kryeqytetit dhe me një shikueshmeri shumë të lartë, fare pranë me qendrën dhe disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare.

Zona në fjalë është më e kërkuara për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër, është zonë ku jeton një popullsi me të ardhura të mëdha, pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun.

Dyqani në shitje me sipërfaqe faktike 75 m2 + 5 m2 shtesë, pozicionohet në katin përdhe, buzë rruges kryesore. Përbëhet nga 2 ambiente te cilat kane hyrje te vecanta dhe mund te bashkohen, si dhe 2 tualete. Dyqani ka akses hyrje në rrugën kryesore dhe nga mbrapa ne rrugen dytësore. Rifiniturat janë te mira dhe është i pajisur dhe me kondicioner. Ka fasade xhami gjë që i jep mundesi reklamimi në të gjithë gjerësinë e tij.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
BANJO TOTAL: 
2
PRONA: 
Ekzistuese e rikonstruktuar
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.