PRANE AMBASADES AMERIKANE
205 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE AMBASADES AMERIKANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “ELBASANIT”

Objekti i ri ndodhet afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ne kete objekt do te gjeni cilesi te larte ndertimi, fasade te ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, ashensore edhe parkim.

Dyqan/Ambient tregtar i ri ne shitje me siperfaqe netto 97 m2 me nje banjo, ne katin +1 buze rruges se “Elbasanit” me vizibilitet te larte i pershtatshem per sherbime te ndryshme si klinike dentare, zyra, etj. Çmimi okazion.

Gjithashtu ofrohet parkim ne shitje me cmimin 22,000 Euro

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
97m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
97m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
9
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.