PRANE ISH-SAMSUNGUT
250 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE ISH-SAMSUNGUT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE ISH-SAMSUNGUT Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE ISH-SAMSUNGUT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE ISH-SAMSUNGUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NE RRUGEN E “KAVAJES”

Ambienti ndodhet ne rrugen e "Kavajes", ne nje zone me kerkese te larte per aktivitete te ndryshme gjithashtu dhe me nje levizshmeri te larte.

Dyqan ne shitje me sip. 82 m2, kati 1. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
82m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.