PRANE RRUGËS SË "DURRËSIT"
390 000€
< >
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT Tirane
<
Dyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT TiraneDyqane  Në Shitje - Adresa: PRANE RRUGËS SË DURRËSIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “BOGDANËVE”

Dyqani në shitje ndodhet në një vendodhje shumë të mire afër institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

Dyqani në shitje është i pershtatshme per bar-kafe, restorant, supermarket, klinikë dentare etj.

Dyqan në shitje me siperfaqe 107 m2 (136 m2) ndodhet në katin përdhe, buze rruges së Bogdanëve, afër me shkollen “Avni Rustemi në një nje zone me kërkesë të lartë dhe ofertë të limituar. Aktualisht dyqani është me qira për restorant.

Shitje si investim me qira të garantuar 1,200 Euro/muaj. Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
107m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
136m 2
KATI: 
1
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.