RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT
ÇMIMI: 
55 000€
Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane
Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane Dyqane  Në Shitje - Adresa: RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”, AFER ZONES SE BLLOKUT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Dyqan gjysem bodrum në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges kryesore, me një shikueshmëri shumë të lartë, fare prane me zonen e Bllokut dhe vetem 50 m nga Unaza e Vogel e Tiranes.

Zona në fjalë është nje zone elitare, nga më te kerkuarat per dyqane pasi aty ka lëvizje këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër është zonë ku ka shume aktivitete biznesi pasi eshte ngjitur me ish – Bllokun dhe afer me Gjykaten e Tiranes.

Dyqani në shitje me sipërfaqe totale 32 m2, gjysem bodrum, me dy hyrje, nga rruga kryesore si dhe nga mbrapa nderteses. Përbëhet nga 1 ambient, korridor dhe tualet. Eshte i rikonsruktuar, rifiniturat janë shumë të mira dhe i pajisur dhe me sistem kondicionimi. Ambienti është i përshtatshëm për zyre dhe aktivitete të tjera biznesi.

Aktualisht i dhene me qira.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
55 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
32m 2
BANJO TOTAL: 
1
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.