PRANE LIQENIT ARTIFICIAL
2 399 000€
< >
Hotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Hotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TiraneHotele Në Shitje - Adresa: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Hoteli ndodhet ne nje vendodhje shume te mire me vizibilitet shume te larte vetem 2 KM nga Qendra e Tiranes.

Prona eshte e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje dhe ofron parkim, sistem kamerash + siguri 24 ore, pishine, sistem ngrohje ftohje qendror, bar/restorant, etj.

Cdo gje si ndertimi, infrastruktura, oborri dhe gjelberimi eshte bere nga fillimi me produkte te cilesise te larte.

Hotel ne shitje, me siperfaqe ndertimi 700 m2 dhe truall 980 m2 truall. Mundesi per te ndertuar 2 kate shtese. Hoteli punon 80% te vitit dhe ka nje rankim 9.6 ne Booking. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
700m 2
DHOMA: 
12
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
980m 2
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.