RRUGA "SULEJMAN DELVINA"
ÇMIMI: 
2 750 000€
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA Hotele Në Shitje - Adresa: RRUGA
Përshkrimi i pronës: 

Hoteli ne shitje ndodhet buzë rrugës, në një vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte afër me stadiumin “Selman Stërmasi” vetem 2 KM nga Qendra e Tiranes.

Godina eshte e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje dhe ofron bar/restorant, Recepsion, parkim, sistem kamerash + siguri 24 ore, sistem ngrohje ftohje qendror Daikin, bar/restorant, etj.

Godina është ndërtuar ne 2005 dhe është rinovuar me produkte cilesore dhe ofron termoizolim, dritare zëizoluese dhe termoizoluese. Dhomat janë të bollshme dhe ofrojne lartësi, oxhak, dru masiv, mermer, ndricim natyral etj.

Hotel në shitje 5 kate + bodrum me siperfaqe ndertimi 1,153 m2 + 98 m2 tarrace, i cili ofron 17 dhoma aktive dhe 5 zyra te cilat mund te kthehen ne dhoma. Mundësi e mire investimi. 

Me certificate pronësie.

Hoteli eshte me qira te garantuar 5,500 Euro/muaj/neto deri ne Shkurt 2023.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 750 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 153m 2
DHOMA: 
17
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATET E PRONES: 
5
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2005
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.