AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11
15 000€
< >
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 Tirane
<
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Magazina ne shitje ose me qira ndodhet buze rruges ne nje zone industrial, me kerkese te larte, afer ktheses se Rinasit.

Prona eshte e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje, ka rruge hyrese dhe dalese, parkim, infrastrukture, vend roje, siguri 24 ore etj.

Magazine me qira me siperfaqe ndertimi 5,000 m2 dhe siperfaqe trualli 12,000 m2 e cila mund te perdoret per magazinim, zyra, prodhim, fasoneri, depo farmaceutike, sherbime etj.

Cmimi qirase 3 Euro/m2. Mund te ndahet deri ne 2,500 m2.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
5 000m 2
PRONA: 
E re
OBORR: 
12 000m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.