AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
ÇMIMI: 
1 200€
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane Magazina  Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Magazina me qira ndodhet ne zonen kryesore industriale te Tiranes, ne autostraden Tirane – Durrës, buze rruges dytesore, me vizibilitet nga autostrada.

Prona është një godine e rrethuar dhe e siguruar nga të gjithë kufinjtë, ka rruge hyrese dhe dalese, parkim, tualete, infrastrukture, vend roje, siguri 24 ore etj.

Magazina me qira me siperfaqe ndertimi 300 m2 + parkim të dedikuar, kati përdhe me lartesi 5.5 M, hyrje e vecante dhe shumë komode për ngarkim-shkarkim të pavarur. Mund të perdoret për magazinim, zyra, prodhim, fasoneri, depo farmaceutike, sherbime etj.

Cmimi qirase eshte bruto

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
300m 2
Lartësia e katit: 
5.50m
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.