AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
ÇMIMI: 
5 280€
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Zyra & Ambjente Biznesi, Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR
Zyra & Ambjente Biznesi, Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Zyra & Ambjente Biznesi, Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Zyra & Ambjente Biznesi, Magazina Me Qira - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, NE KASHAR Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Magazina me qira ndodhet në zonen kryesore industriale të Tiranes, në autostraden Tirane – Durrës, buze rruges dytesore, me vizibilitet nga autostrada.

Prona është një godine e rrethuar dhe e siguruar nga të gjithë kufinjtë, ka rruge hyrese dhe dalese. Ofron parkim, dy ashensorë industrial, shkallë emergjente, sistem kundra zjarrit, tualete, infrastrukture, vend roje, siguri 24 ore etj.

Magazina me qira me siperfaqe ndertimi 1600 m2 + oborr të shfrytëzueshëm 500 m2, kati dyte me lartesi 7.5 M. Mund të perdoret për magazinim, zyra, prodhim, depo farmaceutike, sherbime të ndryshme etj. Mundesi per zgjerim magazine me 1600 m2 + 440 m2 zyra.

Ka mundësi parkimi per makina dhe ramp për kamiona.

Cmimi qirase eshte bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
5 280€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 600m 2
Lartësia e katit: 
7.50m
OBORR: 
500m 2
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.