NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE
350€
< >
Magazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE Tirane
<
Magazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE MARIKAJ, BUZE RRUGES DYTESORE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Magazina me qira ndodhet buze rruges ne nje zone industrial, me kerkese te larte.

Buze rruges kryesore, ne nje kompleks magazinash, jepet me qira magazine open space, kati i pare, siperfaqe 150 m2, lartesia 3,8 m. Sistem sigurie. Parkim i garantuar dhe oborr 350 m2.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
Lartësia e katit: 
3.80m
PRONA: 
E re
ORIENTIMI: 
Veri
PARKING POSHTË GODINE: 
10
OBORR: 
350m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.