NE VAQARR
12 500€
< >
Magazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR Tirane
<
Magazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: NE VAQARR Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Magazina ndodhet ne Vaqarr ne nje zone industriale shume prane rruges kryesore dhe jo shume larg nga Kombinati. Ne te gjithe zonen ka magazina dhe ambiente industriale te ndryshme si dhe mjaft bar-restorante.

Prona ndodhet ne nje rruge dytesore ne krahun e majte te rruges Tirane-Ndroq.

Magazina me qira me siperfaqe totale 5000 m2 (4 hapesira x 1250 m2 secila) jepen vec ose bashke. Ka oborr ku mund te futen lehtesisht trajlerat per ngarkim-shkarkim, me dyer industriale. Me shume hapesire parkimi per makina te vogla.

Cmimi 2.5 Euro/m2/muaj pa TVSH

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
5 000m 2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.