RRUGA VILAVE, PRANE TEG
15 000€
< >
Magazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG Tirane
<
Magazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG TiraneMagazina  Me Qira - Adresa: RRUGA VILAVE, PRANE TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambienti ekspozimit ndodhet ne zonen e re me atraktive te kryeqytetit, ku jane ndertuar nje sere kompleksesh teper cilesore me vila te standarteve te larta, si dhe godina te tjera me karakter te ndryshem, mjaft lokale e restorante.

Sidomos TEG-u ja ka rritur ne maksimum vleren kesaj zone.

Ambienti ekspozimit eshte ne gjendje karabina dhe po punohet per perfundimin e saj. Mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme, si ekspozim materialesh e mallrash te firmave te fuqishme, si qender marketi, zyra, ej.

Ambient ekspozimi me qira 2 kate + bodrum, me sip. bodrumi 1260 m2 per 36 vende parkimi, kati perdhe me sip. 650 m2 dhe kati i pare me sip. 650 m2. Te tre katet jane te lidhura me ashensor industrial. Pretendohet qe rifiniturat te jene teper cilesore. 

Me leje te rregullt ndertimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
2 560m 2
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.