AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11
2 080 000€
< >
Magazina  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 TiraneMagazina  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 Tirane
<
Magazina  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 TiraneMagazina  Në Shitje - Adresa: AUTOSTRADA TIRANE – DURRES KM 11 Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

 200 M NGA MEGATEK

Magazina ne shitje ose me qira ndodhet buze rruges ne nje zone industrial, me kerkese te larte afer Billa showroom, Tirana Industrial Park etj.

Prona eshte e rrethuar dhe siguruar nga te gjitha kufinje, ka rruge hyrese dhe dalese, parkim, infrastrukture, vend roje, siguri 24 ore etj.

Magazine ne shitje me siperfaqe ndertimi 5,400 m2 dhe siperfaqe trualli 11,320 m2 e cila mund te perdoret per magazinim, zyra, prodhim, fasoneri, depo farmaceutike, sherbime etj. Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
5 400m 2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
11 320m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.