NË RRUGEN “MYSLYM SHYRI”
< >
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” Tirane
<
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: NË RRUGEN “Myslym Shyri” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qëndrës, në rrugen “Myslym Shyri”, në një nga zonat më elitare të Tiranës. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, dhe është shumë e njohur për aktivitet tregetar. Ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme, destinacione argetimi etj. Pallati ka akses shumë të lehtë për në qëndër, në unazë dhe në rrugët kryesore hyrese dhe dalëse të qytetit.

Investimi i pallatit bëhet nga një firme teper serioze, me specialiste me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniture. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Pallati është me shkallëzim, 5 dhe 9-të kate ku dy katet e para janë dyqane shërbimi, dhe 3 kate parkim nën tokë.

- Apartament në shitje 1+1 + banjo + ballkon + korridor, kati i peste, siperfaqe totale 82 m2. Cmimi 155.000 Euro

- Apartament në shitje 2+1 + 2 banjo + korridor + verandë, kati i shtate, sipërfaqe totale 111 m2 + 36 m2 verandë. Cmimi 262.000 Euro

Parkime në shitje me cmimin 25.000 Euro

Avantazhet e projektit:

- Cilësi e lartë ndërtimi.

- Vendodhje elitare.

- Fasadë e ventiluar dhe e veshur me pllakë travertine. Izolimi i mureve është akustik dhe termik.

- Dritaret janë termike dhe dopio xham

- Ballkonet dhe ambientet e përbashkëta të gjelbëruara

- Planimetri funksionale ku apartamentet nuk kanë kollona në mes gjë që bën te mundur rishikimin e mureve sipas dëshirës.

- Lartësia e apartamenteve 3.42 m.

- Dy ashensore

- Investim i sigurtë

- Rifiniturat e brendshme shumë cilësore

- Siguri edhe mirëmbajtje 24 orë dhe elitare

- Shesh i gjelbëruar në brendësi të godinës

Objekti është parashikuar të përfundoje brenda vitit 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.