"PRIVE" RESORT, TEK KEPI I RODONIT
< >
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
<
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

"PRIVE" RESORT, TEK KEPI I RODONIT

Residenca luksoze gjermane e para e ketij lloji ne tregun Shqiptar ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti Adriatik, plazhi privat dhe molit te ankorimit te varkave. Rrethuar nga natyra e paprekur e pushtuar me gjelberim, ne nje klime qe ofron 300 dite me diell atje gjen nje pamje madheshtore te detit dhe te Kepit te Rodonit. Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 45 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nënë Tereza.

Kjo residence moderne dhe private me vetem 7 vila, 11 apartamente dhe hotel do te ofroje pishine te perbashket, plazh privat, kopesht mesdhetar, sherbim transporti te dedikuar, palester private, parking, bar, restorant me akses eksluziv per banoret si dhe siguri dhe mirembajtje 24/7 etj. Te gjitha vilat dhe apartamentet jane ndertuar sipas standarteve gjermane te ndertimit duke perdorur vetem CE produkte te certifikuara. Cilesia e ndertimit dhe vendodhja e bejne Prive Resort nje produkt unik ne tregu shqiptar te real estate.

Vilat edhe apartamentet per shkak te terrenit kane te gjitha me pamje te jashtezakonshme nga deti dhe jane te mire-strukturuara per nje shtepi ideale ne bregdet.

Avantazhet e PRIVÉ Resort janë ndër të tjera:

Vendndodhje unike në një faqe kodre përballë detit

INVESTIM GJERMAN i standartit europian.

Arkitekture moderne që respekton peisazhin

Fasada panoramike me pamje madhështore të detit dhe Kepit të Rodonit

Distanca nga deti vetem 150 m

Plazh privat 

Infrastrukture e re dhe moderne

Impiant biologjik i trajtimit te ujrave te zeza

Pishina private me ujë deti

Resort i rrethuar me shërbim sigurie 24/7

Komunitet i përzgjedhur (kryesisht klientë të huaj)

Menaxhimi i qiradhënies (opsional)

Kthim i lartë i investimit për shkak të numrit të kufizuar të objekteve dhe standartit shumë të lartë të ndërtimit

Shërbim dhe mirëmbajtje profesionale, menaxhuar nga kompania gjermane investitore

OFROHEN PER SHITJE:

7 Vila Luksoze and 11 Apartamente Luksoze.

VILAT:

Vila Infinity me siperfaqe ndertimi 195 m2 + 105 m2 pishine Infinity + siperfaqe trualli nga 800-1,000 m2. Vila ofron ambient ndenje, kuzhina + ngrenia, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, lavanderia, dhoma mekanike dhe veranda. Cmimi duke filluar nga 627,000 Euro.

APARTAMENTET:

Apartamente 1+1 me siperfaqe 57 – 90 m2 me cmime 96,000 – 152,000 Euro.

Apartamente duplekse 2+1 me siperfaqe 104 – 136 m2 me cmime 176,000 – 238,000 Euro.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.