PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING”
< >
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
<
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” TiraneObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: PROJEKTI “TIRANA GARDEN BUILDING” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA E KAVAJES

Garden Building eshte projekti me i ri elitar shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes.

Garden Building do te jete objekti i pare ne Tirane qe do te ofroj 862 m2 gjelberim, nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke.

Garden Building do te ofroje 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplekse 4+1, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime dhe 82 parkime per motorra dhe depo. Objekti do te ofroje nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke edhe 2 ashensore.

-Apartamente ne shitje 1+1 me siperfaqe ndertimi 75 m2 dhe 77 m2.

-Apartamente ne shitje 2+1 me siperfaqe ndertimi 110 m2, 114 m2 dhe 125 m2.

-Apartamente ne shitje 3+1 me siperfaqe ndertimi 160 m2.

-Vileta Dupleks ne shitje 4+1 me siperfaqe ndertimi 337.5 m2 + 40 m2 oborr.

Cmimet e apartamenteve ne kullen 24 kate:

-Nga kati + 4 deri ne katin + 7, cmimi eshte 1,500 euro/m2.

-Nga kati + 8 deri ne katin + 22, cmimi varion nga lartesia nga 1,600 euro deri ne 2,000 Euro/m2.

Cmimet e apartamenteve Duplex ne katin +2 dhe +3.

-Cmimi eshte 2,000 Euro/m2.

Cmimet e Dyqaneve ne qendren tregtare ne katin 0.

-Per siperfaqet netto, cmimi eshte 5,000 Euro/m2.

-Per siperfaqet e perbashketa cmimi eshte 3,500 Euro/m2.

Cmimet e dyqane ne qendren tregtare ne katin +1.

-Per siperfaqet netto, cmimi eshte 4,500 Euro/m2.

-Per siperfaqet e perbashketa cmimi eshte 3,000 Euro/m2.                                                         

Cmimet e parkimeve do te variojne nga 27,000 – 30,000 Euro/parkimi ne varesi te katit dhe vendodhjes.

Avantazhet e projektit:

-Cilesi e larte ndertimi.

-Vendodhje elitare.

-Fasade e Interkapet.

-Dritare Duralumini doppio xham dhe rezistence ndaj rrezeve UV.

-Ballkonet dhe ambientet e perbashketa te gjelberuara.

-Planimetri funksionale, projektuar nga studio italiane.

-Lartesia e apartamenteve 3 m.

-Investim i sigurte.

-Rifiniturat e brendshme shume cilesore

-Siguri edhe mirembajtje 24 ore dhe elitare.

Objekti eshte parashikuar te perfundoje brenda Dhjetor 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
KATET E PRONES: 
24
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2022
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.