RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Residenca më e re e banimit e perbere me 12 vila elegante dhe plot stil, e cila do të ofrojë një arkitekturë moderne. Ajo do te shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës vetem 8 km nga qendra e Tiranes. Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.

Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills” 1 dhe 2 Residence, “Long Hills” residence, shumë afër me Tirana East Gate, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth.

Residenca do të ofrojë 12 Vila te bashkangjitura të cilat kanë një orientim shumë të mirë me qëllim shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale.

Avantazhet e të jetuarit në Residence:

Cilësi të lartë ndërtimi.

Fasada kapot-termik plus e ventiluar me pllake + lesh guri.

Densiteti mjaft i ulët i ndërtimit i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara.

Oborret private të mëdha të vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive.

Komunitet i përzgjedhur banorësh, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi dhe qetësi.

Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.

Investim 100 % i sigurtë nga nje nga kompanite e ndertimit me serioze ne Shqiperi.

RESIDENCA OFRON:

VILA 2 kateshe + bodrum ne shitje, me sipërfaqe totale ndertimi 306 m2 dhe sipërfaqe toke afersisht 360 m2. Cmimet variojne nga 550.000 Euro

Është parashikuar të mbarojë brenda muajit Dhjetor 2023.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
PRONA: 
Në Ndërtim
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.