RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: RRUGA “FAIK KONICA”, 5 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes.  Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lojrave per femije etj.

Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, ku baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Pallat i ri me cilesi te larte ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes i cili do te ofroje siguri 24 ore, mirembajtje elitare, sherbime, dy ashensor edhe parkim. Ai eshte 11 katesh, ne katin perdhe jane njesite e sherbimit dhe 3 kate parkim nentoke.

- Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo +1 ballkon, kati i 3-të. Sipërfaqja 93.79 (105.35) m2. Cmimi 316,000 Euro.

- Apartament në shitje 2+ 1+2 banjo (njera me dritare) + 2 ballkone, kati i 4-të. Sipërfaqja 95.57 (107.34) m2. Cmimi 322,000 Euro.

- Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo me dritare + 1 ballkon, kati i 2, 3, 4, 5-të. Sipërfaqja 102.65 (115.3) m2. Cmimi 345,900 Euro.

- Apartament në shitje 2+ 1+ 2 banjo+ lavanderi+ 1 ballkon te madh, kati i 3-të. Sipërfaqja 116 (130.29) m2. Cmimi 391,000 Euro.

- Apartament në shitje, 3+ 1+ 2 banjo+ lavanderi+ 2 ballkone (njeri i madh), kati i 2, 3-te. Sipërfaqja 179.13 (201.2) m2. Cmimi 604,000 Euro.

- Dyqan në shitje, kati perdhe. Sipërfaqja 228 m2 (mund te ndahet ne dy njesi 153 m2 dhe 75 m2). Cmimi 912,000 Euro.

Parkim në shitje me cmim 50.000 Euro

Pallati përfundon në Dhjetor 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.