"VALA MAR" RESIDENCE
< >
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri Lalzit
<
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri LalzitObjekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: VALA MAR RESIDENCE Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

"VALA MAR" RESIDENCE NE HAMALLAJ

Rezidenca turistike edhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti, neplazhin ranor tedetit Adriatik me nje shtrirje 310 m ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv, me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit,vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Rezidencaofron ambiente sherbimi + facilitete,arkitekturemoderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet.

Vilat edhe apartamentet  te gjitha me orientim nga deti,  jane te mire-strukturuara per nje shtepi ideale ne bregdet.

Ofrohen per Shitje:

Vila 2 Kateshe dhe Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne godina 3 kateshe.

VILAT:

Vila Azure me sip. 132 m2 edhe truall 350 – 400 m2. Vila ofron 2 Dhoma Gjumi + kuzhine + 2 Banjo. Cmimi varion nga 175,000 -  183,000 Euro.  (SHITUR)

Vila Ultramarine me sip. 133 m2 edhe truall 350 – 400 m2. Vila ofron 3 Dhoma Gjumi + kuzhine + 2 Banjo + Depo. Cmimi varion nga 175,000 -  183,000 Euro. (SHITUR)

Vila Iris me sip. 152 m2 edhe truall 370 – 500 m2. Vila ofron 3 Dhoma Gjumi + kuzhine + 3 Banjo + Depo.  Cmimi varion nga 195,000 -  210,000 Euro. (SHITUR)

Vila Celeste me sip. 170 m2 edhe truall 370 – 550 m2. Vila ofron 4 Dhoma Gjumi + kuzhine + 2 Banjo + Depo.  Cmimi varion nga 225,000 -  245,000 Euro. (SHITUR)

Vila Sapphire me sip. 221 m2 edhe truall 500 – 569 m2. Vila ofron 5 Dhoma Gjumi + kuzhine + 3 Banjo + Depo.  Cmimi varion nga 307,000 -  340,000 Euro. (SHITUR)

APARTAMENTET:

Ap 1+1 me sip. 56 deri 72 m2 me cmime 61,000 Euro – 79,000 Euro.

Ap 2+1 me sip 72 deri 82 m2 me cmime 79,000 Euro – 90,000 Euro.

Tek cmimi i apartamenteve eshte i perfshire edhe nje parkim.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.