NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT
ÇMIMI: 
450 000€
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres
Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres Bar-Restorant  Në Shitje - Adresa: NE QENDER TE PLAZHIT TE DURRESIT Durres
Përshkrimi i pronës: 

Në zonen me te njohur turistike te Shqiperise, ne Plazhin e Durresit, shitet restorant në gjëndje pune. Ndodhet buze reres, ne vijen e pare me dalje dhe pamje direkt nga deti, vetem 50 m larg nga deti. Ka vizibilitet te larte dhe e gjithe zona eshte e frekuentueshme gjate gjith vitit.

Restorant në shitje me sipërfaqe 137 m2 (reale 200 m2) + 45 m2 verande. Organizohet nga kuzhina, ambienti i restorantit ne katin perdhe, veranda dhe 2 tualete. Mundesi per tavolina dhe cadra ne plazh.

Restoranti shitet i mobiluar komplet me të gjitha investimet ekstra që janë bërë si kuzhina e re dhe të gjitha pajisjet e saj, banak frigoriferik, frigorifere, banak lokali, tavolina e karrige per brenda dhe për në veranden e saj, sistem ngrohje-ftohje dhe depozitë uji 3000 litra. Investimet jane bere te gjitha nga fillimi, duke perfshire dhe rifiniturat e brendshme, tualetet dhe dritaret. Restoranti ka dhe poste për shezlone dhe cadra te dedikuara në sipërfaqen e plazhit.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
450 000€
QYTETI: 
Durres
SIPËRFAQJA TOTALE: 
200m 2
VERANDË: 
45m 2
BANJO TOTAL: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.