REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca është një eko-resort luksoze private, gjermane e para e këtij lloji në tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetëm 150 m nga deti Adriatik, një nga vendet më të paprekura dhe më të qeta të kësaj zone. Është e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbëruar dhe me një klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me një pamje madheshtore të detit dhe të Kepit te Rodonit. 

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, në privatesi, në gjelberim dhe ajer të paster, pranë freskise se detit, vetëm 38 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nënë Tereza.

Rezidenca ka cilësi të lartë ndërtimi, arkitekturë moderne luksoze, fasada panoramike me pamje madhështore të detit Adriatik dhe Kepit të Rodonit. Do të ofrojë sherbime të ndryshme si: siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, privatësi, supermarket, qender shendetësore, bar/kafe, restorant, pishinë të përbashket të hapur me ujë deti, plazh privat, fitness/palestër, ambient rekreativ për fëmijet, SPA, kopesht të gjelbëruar, fushe tenisi dhe volejbolli, sherbim transporti të dedikuar, impiant biologjik i trajtimit të ujrave të zeza, sherbim dhe mirëmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirëmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirëmbajtje e të gjitha zonave të përbashketa – rrugët, ndricimi i peisazhit, komunitet i përzgjedhur etj.

Rezidenca ofron:

 • Hotel me 30 dhoma gjumi, i cili ka recepsion, Bar/bistro, qender eventesh/konferenca, qender fitnessi, SPA, pishinë të jashtme, pishinë për fëmijë dhe parking nëntokësor.
 • 14 apartamente për stafin e sherbimeve
 • 30 vila individuale me pishinë individuale
 • 63 apartamente dhe dublekse
 • Godina A do të ketë parkim nëntokësor, pishinë të jashtme, pishine të brendshme, bar/restorant, SPA dhe recepsion.
 • Godina B dhe C do të kenë pishinë të përbashkët.

Do të ketë apartamente me pamje nga deti dhe apartamente me pamje nga kodrat.

 • Apartamentet 1+1 janë të tipologjive të ndryshme me sipërfaqe nga 52 m2 - 95.05 m2 të cilat fillojne me cmimin nga 131,800 Euro- 233,000 Euro
 • Apartamentet 2+1 të tipologjive të ndryshme me sipërfaqe nga 97-117.66 m2 të cilat fillojnë me cmimin nga 205,000 Euro – 288,000 Euro
 • Apartamentet 3+1 të tipologjise penthouse me sipërfaqe nga 143-177 m2 të cilat fillojne me cmimin nga 415,000 Euro – 514,000 Euro
 • Apartamentet 3+1 dubleks me sipërfaqe nga 143 – 155 m2, të cilat fillojnë me cmimin nga 295,000 Euro – 370,000 Euro

​VILAT

 • Vila Individuale 3+1 me pishinë private 20 m2, me sipërfaqe ndertimi 247 m2 + sipërfaqe trualli nga 500-750 m2, të cilat fillojnë me cmimin nga 545,000 Euro – 573,000 Euro
 • Vila Individuale 4+1 me pishinë private 20 m2, me sipërfaqe ndertimi 268.46 m2 + sipërfaqe trualli nga 800-1100 m2, të cilat fillojnë me cmimin nga 595,000 Euro – 643,000 Euro

Resorti është parashikuar të përfundojë në vitin 2024.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Objekte të reja në ndërtim
PAMJA: 
Shume e mirë
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.