"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

"SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES

Residenca turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Projekti eshte realizuar nga nje studio prestigjoze italiane sipas kerkesave te klienteve.

Fshati turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Brandi nderkombetar i hotelerise me 5 Yje “Melia Hotel International” do te jete prezent ne San Pietro Resort. Hoteli do te kete nje kapacitet prej 350 dhomash dhe do te ofroje pishina, cazino, qendra SPA dhe te gjitha sherbime teksluzive me 5 yje.

Vilat edhe apartamentet te gjitha me orientim nga deti jane te mire-strukturuara per nje shtepi ideale ne bregdet.

OFROHEN PER SHITJE:

ZONA RESIDENCIALE

Vile individuale me cmimin 590,000 Euro

Vilë e bashkangjitur me cmimin 450,000 Euro

Apartamentet me cmimin 1750 Euro/m2

ZONA PREMIUM E CILA NDODHET AFER ME “MELIA HOTEL INTERNATIONAL”

Vile Individuale Premium me cmimin 830,000 Euro

Vilë katërshe me cmimin 435,000 Euro

Apartamentet në katin përdhe me cmimin 2300 euro/m2 dhe trualli 100 euro/m2

Apartamentet ne katet lart me cmimin 2200 euro/m2

Tek cmimi i apartamenteve eshte i perfshire edhe nje parkim. Toka dhe parkimi i apartamenteve jane ne perdorim.

Mundesi financimi deri ne 60 % te vleres se prones qe ju do te blini.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Objekte të reja në ndërtim
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.