DRIMADHES, DHËRMI
585 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI Drymades
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI DrymadesVila Vilë Në Shitje - Adresa: DRIMADHES, DHËRMI Drymades
>
Përshkrimi i pronës: 

Vilë luksoze në shitje në Drymadhes, Dhërmi në një nga zonat më të bukura dhe të kërkuara të bregdetit jugor shqipëtar. E pozicionuar në një nga kodrinat më të preferuara, siç është Drimadha, afër me rezidencën Tarraca e Ullinjve. Vila ka një pamje përrallore nga deti Jon, mes gjelbërimit dhe freskisë që ofrojnë parcelat e gjelbëruara të ullinjve të zonës. Është e  ndërtuar me një arkitekturë moderne e cila është e frymëzuar nga peisazhi që e rrethon duke të ofruar një jetesë komode komplet në privatësi dhe qetësinë që e karakterizon. Ka një infrastrukturë shumë të rregullt me rrugë të vecuar që të con drejt Vilës. Vendodhja e viles është ideale për të jetuar në privatësi, shëndetshëm mes ajrit të pastër të gjelbërimit, freskisë dhe pamjes mbresëlënëse që të ofron Deti. Vila në shitje ka një pamje panoramike shumë të bukur nga Deti Jon dhe parcelat e gjelbëruara të ullinjve karakteristikë e kësaj zone.

Prania e pishinës infinity me gjatësi 12 m, gjerësi 6 m dhe thellësi 1.5 deri 1.9 m përpara vilës e bën akoma më lluksoze dhe tërheqëse jetesën në të. Vila ofron gjithë komoditetin e dëshiruar për të jetuar në të dhe për të shijuar njëkohësisht bukuritë që të ofron natyra që e rrethon duke filluar nga gjelbërimi dhe freskia e detit.

Ndërtimi i vilës është me punime shumë cilësore, termoizolim kapot grafiato, me vetrata triplex të markës së njohur veka gjermane, instalimet per sistem kamerash, grila automatike, kondicioner inverter, rifinitura të brendshme shumë cilësore, lartësi kati mbi 3 m etj. Vila gjithashtu ofron infrastrukture të përfunduar, pus uji dhe një ambient për rojen

Vila në shitje 3 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 277.5 m2 + 78 m2 verandë + 540 m2 truall te rrethuar dhe të gjelbëruar. Vila është e ndarë ne 3 apartamente 2+1 me hyrje të dedikuar. Vila ofron hyrje me struktura të rregullta duke filluar nga salloni, kuzhina, 2 dhomat e gjumit, tualetet me dritare dhe veranda në çdo kat. Kati i parë i vilës është i shtruar me pllaka dhe karakterizohet nga prania e oxhakut të ngrohtë prej druri që ofron. Dhe vazhdon me katet e siperme, me 2 hyrje te cilat janë të shtruara me parket cilësor.

Vila shitet e mobiluar.

Me dokumenta të rregullta pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Drymades
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
278m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
317m 2
VERANDË: 
78.00m 2
DHOMA: 
6
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2017
OBORR: 
540m 2
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.