FSHATI TURISTIK NË GOLEM
170 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM Golem
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: FSHATI TURISTIK NË GOLEM Golem
>
Përshkrimi i pronës: 

Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Golemit, midis pishave dhe fare pranë Detit Adriatik. Vend shumë i mirë për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, prane gjelbërimit, ajrit të pastër dhe freskisë së detit. Është vetëm 48 KM nga Tirana, 40 KM nga aeroporti Nënë tereza dhe 270 KM nga Prishtina.

Në këtë zonë janë ndërtuar mjaft komplekse me vila, që e bëjnë këtë zonën më të qetë dhe më tërheqëse të Golemit, ku nuk ka shumë pushues dhe ku lëvizja e automjeteve është më e kufizuar duke ju ofruar kështu një relaks të plotë.

Vile në shitje 2 katëshe, me sipërfaqe totale 182 m2 dhe 215 m2 sipërfaqe toke. Ofron punime cilësore, sistem ftohje-ngrohje i përgjithshmë invert, disa dhoma të shtruara me parket cilësor, dritaret të pajisura të gjitha me grila, oxhak me dru në dhomen e ndenjës dhe oborr të bollshëm të dekoruar me gjelbërim. Vila organizohet nga salloni i ndenjës, ambienti i guzhinës dhe ngrënies, 3 dhoma gjumi, 1 garderobë, 3 tualete dhe 2 ballkone. Shtëpia është totalisht e mobiluar me mobilje cilësore dhe stil bashkohor. Mundësi parkimi para viles. Shitet bashkë me mobilimin.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
182m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
215m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.