"GREEN COAST" RESORT
145 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e para e ketij lloji ne bregdetin Shqiptar ndodhet ne nje zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim, ne ajer te paster dhe prane freskise se detit,

Green Coast Resort do te ofroje hotel me 5 yje me nje brand te njohur nderkombetar, sherbime, ambiente rekreative, vije bregdetare private, pedonale, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, investim te sigurte etj.

Fasada e xhamit dhe orientimi jug-perendim i jep apartamentit nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartament ne shitje 1+1, vetem 300 m nga deti Jon, brezi i dyte i apartamenteve, me sip. ndertimi neto 71 m2 + toke 109 m2 + 1 parkim, kati perdhe. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase.

Parashikohet te mbaroje brenda Dhjetor 2020

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
71m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
OBORR: 
109m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.