"GREEN COAST" RESORT
177 000€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI Palasë
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI PalasëProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI Palasë
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e para e ketij lloji ne bregdetin Shqiptar ndodhet ne nje zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim, ne ajer te paster dhe prane freskise se detit,

Green Coast Resort do te ofroje hotel me 5 yje me nje brand te njohur nderkombetar, sherbime, ambiente rekreative, vije bregdetare private, pedonale, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, investim te sigurte etj.

Fasada e xhamit dhe orientimi jug-perendim i jep viles nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartament 2+1 buze detit ne shitje vetem 300 m nga deti me sip. ndertimi 86 m2 + toke 119 m2 + 1 parkime, kati 2. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase. Parashikuar te perfundoje ne Shtator 2021.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Dhermi
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
86m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
86m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
119m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.