"GREEN COAST" RESORT, PALASE
225 000€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa:
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e para e ketij lloji ne bregdetin Shqiptar ndodhet ne nje zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim, ne ajer te paster dhe prane freskise se detit,

Green Coast Resort  do te ofroje sherbime si bar-restorante, ambiente rekreative, vije bregdetare private, pedonale, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, investim te sigurte etj.

Fasada e xhamit dhe orientimi jug-perendim i jep viles nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartament ne shitje 2+1 buze detit, vetem 300 m nga deti me sip. ndertimi 114.2 m2 + toke 68 m2 + 1 parkim 15.6 m2, kati dyte. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase. Parashikuar te perfundoje ne Mars 2022.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
114m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
OBORR: 
68m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.