"GREEN COAST" RESORT, PALASE
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

VILAT ME PAMJE NGA DETI:

-Vila Elite Deluxe me sip. ndertimi 422 m2 + 61 m2 parkim dhe truall 850– 900 m2. Cmimi: 1.690.000

-Vila Individuale me sip. ndertimi 151 deri ne 210 m2 dhe truall 300 – 350 m2. Cmimi varion nga 520, 000 -  650,000 Euro

-Vila Bashkangjitur e madhe me sip. ndertimi 172 m2 + parkim nga 23 deri 50 m2 dhe truall 230 – 300 m2. Cmimi varion nga 360,000 -  410,000 Euro.

-Vila Bashkangjitur e vogel me sip. ndertimi 150  m2  +  parkim nga 41 deri 46 m2 dhe truall 200 – 300 m2. Cmimi varion nga 360,000 -  420,000 Euro.

Ne cmimet e vilave eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

APARTAMENTE FAMILJARE ME PAMJE NGA DETI:

-Ap 1+1 jane 4 tipologji, me sip totale 72 m2, 73 m2, 75 m2, dhe 76 m2 me siperfaqe bace qe varion nga 40 - 185 m2. Cmimi varion nga 158,000 - 208,000. SHITUR

-Ap 2+1 me sip. totale  91 m2 - 97.1 me siperfaqe bace qe varion nga 48.54 - 174.8 m2. Cmimi varion nga 218,700 - 328,000 Euro

Një parkim përfshirë në çmim. Trualli dhe parkimi jane ne pronesi.

Kerkohet minimalisht 30 - 70 % e vleres me firmosjen e kontrates ne varesi te zones ku ndodhet prone.

Ofrohet deri ne 50 % financim me Tirana Bank duke vendosur kolateral pronen qe blihet, me afat kohor deri ne 30 vite. 

SHETITORJA:

Projekti shoqërues i resortit është edhe shëtitorja përballë plazhit e cila ka 2 vjet qe funksionon. Pjesë e tij do të jenë bare dhe restorante të ndryshme sic është ULLIRI Restaurant, CALME bar/restorant, ELITE etj. Ofron parqe, kënde lojërash për fëmijët, fusha volejbolli dhe basketbolli, dyqane, fast food, juice bar si dhe një amfiteatër i madh me pamje nga deti. Banoret dhe pushuesit do te kene një qasje të lehtë tek plazhi ekzotik Nazar Beach, i cili spikat nga gjelbërimi me palma të larta dhe bimësi të ndryshme. Për dashamirësit e sportit dhe ata që kërkojnë andrenalinë, qendra sportive SkySports pjesë e kompleksit do t’jua përmbushë shpirtin tuaj aventuresk sportiv. Green Coast Resort and Residences ofron gjitha sherbimet, jetesen komode, mireqenien dhe relaksin total qe ju nevojitet.

HOTELI:

“GREEN COAST” Hotel në bashkëpunim me ACCOR, një prej emrave dhe rrjeteve kryesore të hotelerisë në botë, do të ofrojë hotelin e parë MGallery në brigjet e detit Jon të rivieres Shqiptare. Hoteli do të ofrojë 112 dhoma dhe suita luksoze, ku do të ketë një ndërthurje të traditës lokale me modernizimin dhe estetiken bashkëkohore. Bare, restorante, SPA dhe plazhi privat do të jenë një destinacion ekskluziv për të gjithë banorët dhe vizitorët.

AFATI I PERFUNDIMIT:

FAZA E PARE KA PERFUNDUAR

FAZA E DYTE KA PERFUNDUAR

FAZA E TRETE NE 2021

FAZA E KATERT NE 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
Objekte të reja në ndërtim
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.