KOMPLEKSI "HARMONIA"
63 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI Dhermi
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI DhermiProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI HARMONIA, NE DHERMI Dhermi
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi rezidencial dhe turistik ndodhet ne nje zone unike vetem 300 m nga deti Jon, ne nje nga zonat me te preferuara te Dhermiut, ne nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Kompleksi ofron bar/restorant, pishine te perbashket, sherbime te ndryshme, infrastrukture te perfunduar, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, parkim dhe jetese ne komunitet.

Apartament ne shitje 1+1 me sip. 52.18 (58.02) m2, me nje ambient ndenje+gatimi, nje dhome gjumi, nje banjo, nje ballkon, ne katin e 4 me orientim jug me nje pamje te mrekullueshme nga deti Jon. Hipoteka ne process.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Dhermi
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
52m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
58m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
4
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.