KOMPLEKSI "LAGUNA BLU", NË QERRET
155 000€
< >
Prona ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET GolemProna ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET GolemProna ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET Golem
<
Prona ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET GolemProna ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET GolemProna ne bregdet 3+1 Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI LAGUNA BLU, NË QERRET Golem
>
Përshkrimi i pronës: 

Apartamente ne shitje 2+1 ndodhet tek kompleksi Laguna Blu, vetem 300 m nga deti Adriatik, e cila Restorant/Bar, Market, Pishinë, parkim I garantuar, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim midis pishave, mirembajtje elitare, jetesese ne komunitet, etj

Laguna Blu ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Qerreti, Kavajë dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 50 KM nga Tirana, 40 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 270 KM nga Prishtina.

Apartament në shitje  2+1, buze detit Adriatik me siperfaqe neto 135 m2 (155 m2 bruto), kati 2 me orientim jug - perendim. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes+kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 3 ballkone. Apartamenti ofron rifinitura elitare dhe mobilimin shume cilesor. 

Cmimi përfshin mobilimin. Me dokumenta te rregullta pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
135m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
155m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.