KOMPLEKSI "LURA 1"
150 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila ndodhet tek kompleksi Lura 1, nje nga komplekset me cilesore vetem 300 m nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, etj.

Lura 1 Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta nga Tirana.

Vila ofron mobilie dhe rifinitura shume cilesore, parmaket dhe shkallet me dru lisi, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, oxhak me dru dhe fryrje, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, panel diellor, sistem vaditje, nje magazine 3 m2 etj.

Shitet vile e bashkangjitur 2 kateshe me sip. ndertimi 85 m2 + 14.5 m2 ballkon + toke 116 m2 te gjelberuar. Vila ofron ne katin perdhe ambientin e ndenjes + kuzhina, tualet, depo, lavanderi dhe ballkon. Kati dyte ofron dy dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.

Cmimi me gjithe mobilimin cilesor. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
85m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
VERANDË: 
14.50m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
116m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.