KOMPLEKSI TURISTIK QERRET
150 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET Golem
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET GolemVila Vilë Në Shitje - Adresa: KOMPLEKSI TURISTIK QERRET Golem
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila në shitje në bregdet ndodhet në Qerret, që i përket komunës së Golemit, midis pishave që shtrihen buzë Detit Adriatik. Në këtë zonë janë ndërtuar mjaft komplekse me vila, që e bëjnë këtë zonën më të qetë dhe më tërheqëse të Golemit, ku nuk ka shumë pushues dhe ku lëvizja e automjeteve është më e kufizuar. Kështu që edhe relaksi në këtë zonë është i plotë.

Vile në shitje, me sipërfaqe totale 160 m2 dhe 260.6 m2 sipërfaqe toke, është e bashkangjitur me një vilë tjetër, me orientimin jug-perëndim-veri. Vila përbëhet nga 3-kate. Kati perdhe organizohet nga: Ambient i ndenjës me oxhak, kuzhina dhe ambient ngrënie për 6 persona, 1 banjo, depo e vogël, verandë në hyrje dhe verandë e madhe në pjesën e pasme të oborrit. Kati pare përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe 1 banjë. Kati dyte përbëhet nga 1 dhomë gjumi, dhomë garderobë dhe verandë e madhe. Shtëpia është totalisht e mobiluar me mobilje cilësore prej druri natyral dhe punime me hekur të rrahur, e paisur me 4 kondicionerë, panel diellor për ngrohjen e ujit, dritare plastike me profil 70 mm, rrjeta mbrojtëse në çdo dritare dhe grila veneciane alumini. Në njërin kënd të oborrit gjendet një magazine.

Cmimi i shitjes është OKAZION. Në të përfshihet dhe mobilimi mjaft cilësor dhe komod. Me dokumenta të rregullta pronësie. Toka është me certifikatë legalizimi.

Vend parkimi për dy makina në pjesën e përparme.  

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
261m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.