LURA 1, GJIRI I LALZIT
375 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: LURA 1, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Në kompleksin Lura 1 residencë, vetëm 300 m nga Deti Adriatik shiten 2 vila të bashkangjitura. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana.

Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet etj.

Vila ofron mobilje dhe rifinitura shumë cilësore, duke filluar nga parketi me cilësi të lartë dru masiv, termoizolim kapot, chiller Daikin, dritaret dopio xham plastike e markes Rehau, oxhaku me dru dhe me ujë që lidhet me sistemin ngrohje-ftohje për të ngrohur gjithë ambientin. Vila është blerë karabina dhe gjithë investimi është bërë nga klienti me punime shumë cilësore dhe mobilim me stil bashkohor. Ka një oborr shumë të bukur, ku parcela është e sistemuar dhe e rrethuar me gjelbërim dhe me sistem vaditje.

Shitet vilë e bashkangjitur 2 kate me sipërfaqe totale ndërtimi 240 m2 + tokë 243 m2 me orientimin veri-lindje-jug-perëndim. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjës me dalje në verandë, ambientin e ngrënies në vete me dritare, 1 depo, 1 dhomë gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkoni. Kati i parë  përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet dhe ballkon, dhomë gjumi me ballkon, 2 dhoma të tjera gjumi, 1 tualet me dritare dhe veranda. Parkim i garantuar para viles. Shitet i mobiluar. Me hipotekë.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
240m 2
VERANDË: 
19.84m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2012
OBORR: 
243m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.