LURA 2, GJIRI I LALZIT
72 000€
< >
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: LURA 2, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Në kompleksin Lura 2 residencë, vetëm 300 m nga Deti Adriatik shitet apartament 2+1. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Gjirit të Lalzit, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona dhe vetëm 40 minuta nga Tirana.

Kompleksi ofron siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, jetesë në komunitet etj.

Apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe neto 79.98 m2 (90.28 bruto), kati i trete. Me orientimin veri-perendim- jug-lindje dhe me pamje shumë të mirë. Organizohet nga dhomë ndenjë + guzhinë, 2 dhoma gjumi,  1 tualet me dritare  dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime cilësore në faza të përfunduara.

Cmimi perfshin dhe nje parkim ne perdorim.  Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
80m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.