PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT
ÇMIMI: 
820 000€
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Apartament Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË DETIT ADRIATIK, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Përshkrimi i pronës: 

Vilë super luksoze në shitje vetëm 300 metra nga Deti Adriatik, pranë freskisë dhe ajrit të pastër të pishave të gjelbëruara përreth saj. Ndodhet në Gjirin e Lalzit, një ndër pozicionet gjeografike më të mira në gjithë detin Adriatik, me një distancë prej 40 minutash nga Tirana dhe 35 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të kësaj zone.

Vila ndodhet ne nje rezidence e cila ofron sherbime, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Ofron rifinitura shumë cilësore, i investuar me detaje super luksoze, arredimi Visionnaire-Home, duke filluar nga parketi me cilësi shumë të lartë 200 euro/m2, termoizolim komplet, sistem ngrohje-ftohje, muret dhe tavanet me gipse cilësore moderne, kuzhinë moderne e markes Veneta Cucine, tualetet të gjitha inkaso të markes Duravit/Hansgrohe, dritaret me grila, oborr shumë të bukur të sistemuar dhe rrethuar me gjelbërim dhe me sistem vaditjeje, zgare ne oborr bashke me lavapjate si mini-kuzhine e vogel etj.

Vilë 3 kate në shitje me sipërfaqe totale ndërtimi 244 m2 + verandë 42 m2 + tokë 474.4 m2 me orientimin veri-lindje-jug-perëndim, e pozicionuar ne brezin e dytë fare prane detit. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ndenjës i cili ka oxhak funksional, është me dalje në oborrin e gjelbëruar, kuzhinë e vecuar me dritare, ambient ngrënie dhe 1 tualet me dritare. Kati i parë përbëhet nga dhomë gjumi + tualet me dritare, 2 dhoma gjumi, tualet dite me dritare dhe ballkon. Kati i dytë përbëhet nga dhomë matrimoniale + garderobë + tualet me dritare dhe me dalje direkt në verandë e cila të ofron pamje shumë të bukur të zones.

Ka parkim të hapur për 4-5 makina brenda rrethimit të viles.

Shitet me gjithë mobilimin cilësor.

Me certifikatë pronësie.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
820 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
244m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
286m 2
VERANDË: 
42m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
4
OBORR: 
474m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
4
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2014
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.