"PRIVE" RESORT, TEK KEPI I RODONIT
97 000€
< >
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
<
Prona ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri LalzitProna ne bregdet 1+1 Në Shitje - Adresa: PRIVE RESORT, TEK KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
>
Përshkrimi i pronës: 

Residenca luksoze gjermane e para e ketij lloji ne tregun Shqiptar ndodhet ne nje zone unike vetem 150 m nga deti Adriatik, plazhi privat dhe molit te ankorimit te varkave. Rrethuar nga natyra e paprekur e pushtuar me gjelberim, ne nje klime qe ofron 300 dite me diell atje gjen nje pamje madheshtore te detit dhe te Kepit te Rodonit.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 52 m2 neto (57 m2 bruto) i cili ofron nje dhome ndenje, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJE NETO: 
52m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
57m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.