RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT
ÇMIMI: 
1 300 000€
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Në Shitje - Adresa: RESIDENCE BANIMI TURISTIKE, GJIRI I LALZIT Gjiri Lalzit
Përshkrimi i pronës: 

Residence banimi turistike, e cila ndodhet ne Gjirin e Lalzit, 300 M nga Deti Adriatik, prane freskis se ajrit të pastër që ofron gjelbërimi përreth saj. Një ndër pozicionet gjeografike më të mira me një distancë vetëm 45 km larg nga Tirana, 36 km nga Durresi dhe 41 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës “Nënë Tereza”. Një nga zonat më të preferuara dhe elitare të kësaj zone.

Residenca ofron 7 dublekse dhe 12 apartamente të cilat ofrojnë pamje panoramike të Detit Adriatik dhe Kepit të Rodonit.

Dublekset dhe apartamentet ofrojnë punime shumë cilësore, dritaret dopio xham, dyert e jashtme të blinduara, ngrohje dhe ftohje me kondicioner inverter, WiFi falas ne te gjithe residencen, ambientet të dekoruara me standarte të larta, tarracat me hapësira të bollshme dhe me pamje shumë të bukur të bregdetit dhe të oborrit të gjelbëruar përkatës. Rezidenca ofron gjithashtu lavanderi dhe recepsion si dhe parkim përreth 30 makina.

Residence banimi në shitje me siperfaqe totale ndertimi 1400 m2 + 4000 m2 truall + 1150 m2 tokë e lirë me studim për ndertim ngjitur me residencen. Apartamentet dhe dublekset shiten të mobiluara.

Mundësi shumë e mirë investimi, sepse qirat shkojnë nga 40 – 75 euro dita.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 300 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 400m 2
OBORR: 
4 000m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2017
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.