RESIDENCE TURISTIKE, QERRET
220 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET Golem
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: RESIDENCE TURISTIKE, QERRET Golem
>
Përshkrimi i pronës: 

200 M NGA DETI ADRIATIK

Vile në shitje në bregdet, ndodhet në fshatin turistik Qerret, që i përket komunës së Golemit, midis pishave që shtrihen buzë Detit Adriatik. Në këtë zonë janë ndërtuar mjaft komplekse me vila dhe apartamente që e bëjnë këtë zonën më të qetë dhe më tërheqëse të Golemit, ku nuk ka shumë pushues dhe ku lëvizja e automjeteve është më e kufizuar.

Vila e pozicionuar në brezin e dytë, do të ofrojë punime cilësore, tarraca e hidroizoluar dhe e termoizoluar me sistem Mapei, dritaret me cilësi të lartë, dyer të brendshme me dru të bëra në 2020, sistem qendror ngrohje me kaldaje lehtesisht i kthyeshëm në sistem me Chiller, kondicioner, parket druri dy katet, shkall dhe parmakë druri në gjithë shtëpin, veranda e punuar me mozaik, trotuaret me gurë të vecantë, shtëpia e veshur me kapote nje pjesë e konsiderueshme, instalimet te vendosura gjer lart që të krijojn mundësi shtese dhomë + banjo, lidhje internet me fiber etj. Përpara vila ka një kopësht të bukur të gjelbëruar gjatë gjithë vitit, depozitë uji 2000 L., dhe sistem elektrik të fuqisë  së ulët të lidhur me bateri.

Vilë në shitje 2 kate + tarracë e shfrytëzueshme me sipërfaqe totale ndërtimi 135 m2 dhe 347 m2 sipërfaqe toke. Përbëhet nga salloni në katin përdhe e cila ka dhe një oxhak funksional, ambienti i gatimit + ngrënie, 1 tualet dhe veranda me sipërfaqe 39 m2. Kati i parë përbëhet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. Shitet me gjithe mobilimin cilesor.

Me dokumenta të rregullta pronësie. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
135m 2
VERANDË: 
39.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
347m 2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.