REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË
ÇMIMI: 
198 000€
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
Përshkrimi i pronës: 

Apartamenti në shitje ndodhet te kompleksi rezidencial “Laguna Blu”, vetem 200 m nga buza e detit. Ky kompleks perbehet nga vila dhe godina 3 katshe me apartamente. Ai ofron sherbime te ndryshme si restorant/bar, market, pishinë të përbashkët, parkim te garantuar, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim midis pishave, mirembajtje elitare, jetesë ne komunitet, etj.

“Laguna Blu” ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te detit Adriatik, ne Qerret dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 50 km nga Tirana, 40 km nga aeroporti “Nene Tereza” dhe 270 km nga Prishtina.

Apartamenti ndodhet ne nje godine 3 katshe dhe ai pozicionohet ne katin e trete. Ka pamje mjaft te bukur te pishave perreth.

Apartament në shitje 2+1, me siperfaqe neto 92.93 m2 + 49.19 m2 verande + 4.2 m2 shkalle + 31.4 m3 siperfaqe takuese. Eshte me orientim jug-lindje-perendim. Ai perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambientin e ndenjes+ ngrenies + ambientin e kuzhines, 2 tualete (njeri me dritare), depo, verande dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte I organizuar mjaft mire nga ana funksionale, teper cilesor dhe me mobilim mjaft komod. Sidomos veranda e madhe ja shton se terpermi vleren ketij apartamenti.

Me certifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
198 000€
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
93m 2
VERANDË: 
49m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2007
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.