REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT
ÇMIMI: 
205 000€
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet 2+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca është një eko-resort luksoze private, gjermane e para e këtij lloji në tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetëm 150 m nga deti Adriatik, një nga vendet më të paprekura dhe më të qeta të kësaj zone. Është e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbëruar dhe me një klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me një pamje madheshtore të detit dhe të Kepit te Rodonit. 

Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, në privatesi, në gjelberim dhe ajer të paster, pranë freskise se detit, vetëm 38 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nënë Tereza.

Rezidenca ka cilësi të lartë ndërtimi, arkitekturë moderne luksoze, fasada panoramike me pamje madhështore të detit Adriatik dhe Kepit të Rodonit. Do të ofrojë sherbime të ndryshme si: siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, privatësi, supermarket, qender shendetësore, bar/kafe, restorant, pishinë të përbashket të hapur me ujë deti, plazh privat, fitness/palestër, ambient rekreativ për fëmijet, SPA, kopesht të gjelbëruar, fushe tenisi dhe volejbolli, sherbim transporti të dedikuar, impiant biologjik i trajtimit të ujrave të zeza, sherbim dhe mirëmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirëmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirëmbajtje e të gjitha zonave të përbashketa – rrugët, ndricimi i peisazhit, komunitet i përzgjedhur etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 85.51 m2 (97.75 m2 bruto), kati pare, me pamje shumë të bukur nga deti. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, dhomë matrimoniale + tualet, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni.

Resorti është parashikuar të përfundojë në vitin 2024.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
205 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJE NETO: 
86m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
98m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
4
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.