REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT
ÇMIMI: 
607 000€
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE LUKSOZE TE KEPI I RODONIT Gjiri Lalzit Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca është një eko-resort luksoze private, gjermane e para e këtij lloji në tregun Shqiptar me vendodhje unike, vetëm 150 m nga deti Adriatik, një nga vendet më të paprekura dhe më të qeta të kësaj zone. Është e rrethuar nga natyra e paprekur e gjelbëruar dhe me një klime qe ofron 300 dite me diell, dhe me një pamje madheshtore të detit dhe të Kepit te Rodonit.  Vendodhja e kompleksit është ideale për të jetuar shendetshëm, në privatesi, në gjelberim dhe ajer të paster, pranë freskise se detit, vetëm 45 KM nga Tirana dhe 40 KM nga aeroporti Nënë Tereza.

Rezidenca do të ofrojë sherbime të ndryshme si: siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, privatësi, mini market, bar/kafe, restorant, pishinë të përbashket të hapur me ujë deti, plazh privat, palestër, ambient rekreativ për fëmijet, dhoma trajtimi Spa, kopesht të gjelbëruar, sherbim transporti të dedikuar, impiant biologjik i trajtimit të ujrave të zeza, sherbim dhe mirëmbajtje profesionale menaxhuar nga kompania gjermane investitore, mirëmbajtje e plazhit dhe molit privat, mirëmbajtje e të gjitha zonave të përbashketa – rrugët, ndricimi i peisazhit, komunitet i përzgjedhur etj.

Vilë individuale 2 katshe në shitje me sipërfaqe totale 268.46 m2 dhe sipërfaqe trualli që varion nga 800 – 1.100 m2. Në katin përdhe organizohet nga dhomë matrimoniale + tualetin + dushin, 2 dhoma gjumi, tualet dite, veranda dhe bodrumi. Kati parë organizohet nga salloni e gjitha me vetratë xhami panoramike, kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie, tualet, depo, dhome gjumi dhe veranda e cila ofron pamje shumë të bukur. Vila ofron pishinë dhe kopësht të gjelbëruar.

Ofron 2 vende parkimi të hapura.

Resorti është parashikuar të përfundojë në vitin 2024.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
607 000€
QYTETI: 
Gjiri Lalzit
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
268m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
4
OBORR: 
800m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.