"SAN NICOLAS" RESORT, PALASE
ÇMIMI: 
1 200 000€
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: Prona ne bregdet, Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar në bregdetin Shqiptar në një zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe pranë freskisë së detit.

“San Nicolas” do të ofrojë sherbime të ndryshme si ambiente tregtare, një Hotel me sipërfaqe prej 15,000 m2, Godinë sherbimi prej 1783 m2, bar-kafe-restorante, kënde lojrash për fëmijë, kënde sportive, pishinë të përbashkët, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Rezidenca do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë alumini termik dopion xham, parapetet e ballakoneve me xham, veshje të mureve me gurë të zonës, orientim lindje – perëndim të cilat do ti japin një ndricim natyral gjatë gjithë ditës vilave dhe apartamenteve.

Vilë Elitare 2 kateshe në shitje me sipërfaqe ndërtimi 432 m2 + tokë mbi 1000 m2 me orientimin perëndim dhe pamje të bukur nga deti Jon. Kati përdhe organizohet nga ambient ndenje + oxhak, kuzhinë e vecuar, ambient ngrënie i vecuar, dhomë gjumi + tualet me dritare, tualet dite dhe ambient teknik + tualet e cila ka akses nga oborri. Kati i parë organizohet nga hyrja kryesore (holli), dhomë matrimoniale + tualet me dritare + garderobë, 2 dhoma gjumi njëra prej të cilave + tualet brenda, tualet dite, lavanderi dhe ballkon.

Vila ka pishinë dhe 2 vende për parkim.

PARASHIKOHET TË PËRFUNDOJË NË SHTATOR 2023

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 200 000€
QYTETI: 
Palasë
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
432m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
4
OBORR: 
1 000m 2
ORIENTIMI: 
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
Në Ndërtim
Shitje si investim: 
2023
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.